About Us

Kalem kağıda gebe ve doğan şey yazı.

Kelimelerle yalnızlığı kalabalıklaştırmak

Soluğunu özgürce bırakmak

Yeri geldiğinde harflerle dans edip yeni ritimler bulmaktır yazmak

Ruhunun dili kaleminin ucunda.

İnsanın iç dünyası ile asıl tanışması, düşünceleri susturamadığı andaki kaçış yolu

Dilinin söylemeye varamadıklarını parmaklarından akıtmak.

En masum, en duygu içerikli hayata yaklaşımdır yazmak.

Çünkü sözcükleri yazıya bırakmak, kalbi dile dökmekten daha kolay

Ve yazmak belki de en çok her sözcüğün altına kendinden iz bırakmak, kelimelere karışmak,

üç noktayı koyduğu yere gözyaşlarını sığdırmak, ünlemi bıraktığı zaman içindeki çığlığı susturmak.

Sebepsizce sevmek;

Yazmak güzel….

Yazdığım zaman nefes aldığımı hissediyorum, geleceği yazıyorum…

 

İşte aslında yazmanın sadece birkaç cümleye düşmüş hali.. Amacımız aynı duyguları hisseden insanlarla tanışmak ve onları sizlerle tanıştırmak. O defterlerinizin arasında, gizli saklı köşelerde kalmış yazıları geleceğe taşımak, geleceği yazmak…

 

Tarafını Seç, Okumaya Başla

Tek türde içerik üretmiyoruz, neyi okumak neyi yazmak istediğin sana kalmış. Kendini ait hissettiğin her alanda yazabilir ve birbirinden farklı onlarca alanda yazılar bulup okuyabilirsin UNIFESTAL’da. İster bilim ister teknoloji ya da edebiyat, gezi, moda.. En sevdiğin alanı seç yazmaya/okumaya başla. Çünkü çeşitliliğin dünya için en büyük ihtiyaç olduğuna inanıyoruz.

 

Sınırlara Karşı Bir Dünya

Hayal ettiğimiz UNIFESTAL ne sınırlı bir haritaya ne de beni seni onu sınırlayacak başka bir şeye sahip. Sen nerede olursan ol, kim olursan ol yazının dünyası sana her zaman açık. Biz sadece onu başka dünyalara taşımakta sana yardımcı oluyoruz. Seni, seninle aynı düşünceleri paylaşan, anlayan ve en önemlisi senin cümlelerini içinde hissedebilecek hatta onlarla bilgilenecek insanlarla tanıştırmak istiyoruz.

Yazmak dışında başka ilgi alanların mı var yoksa? Mesela sen fotoğraf çekmekten, müzikten, anlatmaktan, çizmekten ya da bizim aklımıza gelmeyen onlarca farklı alandan mı hoşlanıyorsun? İşte UNIFESTAL sana ilgi alanına göre içerik üretme fırsatı sunuyor. İnsanlarla paylaşmak istediğin her ne varsa ve her nasıl istersen, al gel UNIFESTAL seni bekliyor.

İletişim için:  [email protected]

 

 

Hemen giriş yapıp yazmaya, okumaya ve yorum yapmaya başlayabilirsin!

Unifestal ailesine katılıp bir an önce aklındakileri tüm dünyaya duyurmak için 2 adım kaldı. İlk kayıt olduğunda "Abone" olarak oluşturulsan da kayıt olduğun günün akşamı gelen mail ile "İçerik Oluşturucusu" olacak ve yazmaya başlayabileceksin. İncelemeye gönderdiğin yazının kalitesine göre seni devamlı yazar olarak aramızda görmek için kayıt olduğun mail adresinden seninle iletişime geçeceğiz!"

Retrieve your password

Parolanı sıfırlamak için yazar adı veya Email adresinizi giriniz.